Chocolate Slim deneyim kullanmak

Bu, 26 yaşında 94 kilogram gelen ve tedavisi olmayan sağlık sorunlarına yakalanmaya çok yaklaşan bir kadının, Tuğçe Özcan'ın hikayesi.

Tuğçe şeker hastası şişman bir kadın olarak yaşamaya hazır olmadığını fark ediyor... Ve başka bir yolu seçiyor.

"Daha radikal önlemler almam gerektiğini biliyordum. Normal bir kiloya inmek zorundaydım. Berbat bir haldeydim. Bel çevresi 112-118 cm arasında değiştiğinden, XXXL beden pantolonların fermuarını bile zar zor çekebiliyordum. Bu beden bile kısa sürede çok küçük gelmeye başlamıştı. Aşırı gerginliğe dayanamadığı için sürekli düğme değiştirmek zorunda kalıyordum.

Üstüme uygun bir gömlek bulmak dahi oldukça zor bir iş haline gelmişti. XXL beden T-shirtler yukarı doğru toplanıyor, düğmeli gömleklerse oturduğum zaman aşırı sıkıyordu. Rahat uyuyamıyordum. Koltukta ya da yatakta uyurken kendimi karaya vurmuş balina gibi hissediyordum.

Çocukluk yıllarıma dayanan çeşitli nedenlerden dolayı bu duruma gelmiştim.

Hayatımda bir kilometrelik bir mesafeyi baştan sona kadar durmadan koştuğum hiç olmamıştı ve ömrüm boyunca hep yavaş tempoda yürümüştüm.

2015 yılında 94 kilo geliyordum ve artık şeker hastası olmama ramak kalmıştı.

Ve hayatımı değiştirmem gerektiğine karar verdim. Kocam için çok endişeleniyordum. Benim umursamazlığım yüzünden dul kalmasını istemiyordum.

Herkes gibi ben de işe diyet yaparak başladım.

Bütün diyetler aynı prensibe dayanıyor; yaktığınızdan daha az kalori alırsanız, zayıflarsınız.

Ancak, akıl almaz bir şekilde daha sonra verdiğiniz kiloyu, hatta daha fazlasını alırsınız. Kısır diyet döngüleri oldukça yaygın bir şey.

Diyet yaptıktan birkaç ay sonra, sadece kaloriyi azaltmanın yeterli olmadığını fark ettim. Başka bir şey gerekiyordu. Daha etkin ve etkili bir şey...

Dolayısıyla spor salonuna gitmeye başladım. Ancak, sporla da istediğim sonucu elde edemedim. Fiziksel ve psikolojik açıdan büyük eziyet. Sevdiğim bir sürü şeyden vazgeçmeme rağmen, karşılığında en ufak bir sonuç dahi alamıyordum; tüm bunlar depresyona girmeme neden oldu.

Aşırı içmeye başladım ve onca uğraşla verdiğim kiloları +8 kilo ile birlikte geri aldım.

Kocam beni terk ettiğinde, bu işin böyle gitmeyeceği aşikardı; kendim için savaşmam gerektiğini fark ettim.

Yeni hayatım bir psikoterapist ile görüşmemle başladı. Düşünüyorum da, ne kadar zavallıydım; 94 kilogram ağırlığında aşırı şişman, ağlamaktan yüzü gözü şişmiş, sürekli bir mendille gözyaşlarını silip ne kadar zavallı ve perişan olduğundan yakınan bir kadın...

Elbette sorunlarımın neler olduğu belliydi. Doktorun söylemesine gerek olmaksızın aşırı kilolarımdan dolayı bunalıma girmiştim, ama çözüme ihtiyacım vardı.

Aradığım çözümü Dr. Hakan Sakin'de buldum. Hayır, çözüm sandığınız gibi psikoterapi değildi. Tüm sorunlarımın çözümü, küçük bir kutuydu: Chocolate Slim

Bu hediyeyi aldığımda her şeyin böylesine kolay olacağı aklıma bile gelmedi

Elbette hemen Hakan Bey'i ürünle ilgili soru yağmuruna tuttum. Özetle: Chocolate Slim - zayıflama alanında ya da, daha doğru bir ifadeyle, hızlı yağ yakımında yeni bir ürün Ürünü yönergelere harfiyen uyarak kullanmanız gerekiyor. Ayrıca bir diyet yapmanıza gerek yok. (Daha fazla bilgiye üreticinin resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.)

Ardından ürünle ilgili bilgi edinmek için araştırma yapmaya başladım ve detaylı açıklama içeren bir bilimsel makale buldum. Artık hiçbir şüphem kalmamıştı.

Zayıflama işleminin bu kadar kolay ve lezzetli olacağı hiç aklıma gelmezdi!

Ayrıca, Chocolate Slim içeriği bakımından benzersiz bir ürün! Metabolizmayı hızlandırıcı ve arındırıcı etkileri sayesinde oldukça yoğun bir biçimde kilo veriyorsunuz. Doğrusunu söylemek gerekirse, benim ihtiyacım olan şey de tam olarak buydu.

Bu arada, Chocolate Slim yalnızca internetten satın alınabiliyor. Ürün henüz mağazalarda satışa sunulmadı.

Dolayısıyla, ben de web sitesini ziyaret ettim ve bir paket (doktorun verdiğine ek olarak) Chocolate Slim siparişi verdim. Hiçbir ön ödeme gerekmemesi de oldukça uygun; işleri kolaylaştırıyor.

Ama ikinci paketi açmadığımı da belirtmek istiyorum. Birincisi yetti.

Gerçeği gizlemeyeceğim; sağlığımı korumak için haftada bir gün spora gitmeye devam ettim (çünkü Chocolate Slim ile her istediğimi yiyebildiğimden, diyabet belirtileri ortaya çıksın istemiyordum).

Sadece 2 hafta sonra sonucu gördüğümde ise şok oldum; tam 8,3 kilo zayıflamıştım! Vücuduma neler olduğuna inanamıyordum. Kilo veriyordum ve vücudum küçülüyordu; şeklim adeta gözlerimin önünde değişiyordu! Nefes nefese kalmalar bitti. Erkeklerden ilgi görmeye başladım . Ayrıca, temel olarak yemek konusunda kendimi hiç kısıtlamıyorum!!!

Bu şekilde ancak tembel insanlar kilo veremeyebilir!

Bir paket bana 3 ay boyunca yetti!

Giyime oldukça fazla para harcamam gerekti. Çünkü bedenim 2 haftada bir değişti. XXL beden gömleklerle başladım. Şu anda M beden giyiniyorum .

12 Nisan 2016 tarihinde, depresyona girmeden önceki halime göre 62 - 32 kilo zayıflamıştım. Sonuç olarak, Chocolate Slim sayesinde 35 kilo verdim .

Etkileyici değil mi?

Yaşadığım bu zayıflama tecrübesi, bana her şeyi başarabileceğimi öğretti. Kendimi dünyanın tepesinde gibi hissediyorum. Daha önce hiç bu kadar iyi ve mutlu hissetmemiştim! Hayatımdaki tek amacım fiziksel sağlığımı iyileştirmekti. Gördüğünüz gibi, başardım bile.

Bakalım çözeceğim bir sonraki sorun ne olacak...

Yazımı okuyanlara şunu söylemek istiyorum; zayıflamayı ertelemeyin, çünkü bir yıl içinde hiç fark etmeden 10 kilo daha alabilirsiniz ve harekete geçmek için çok geç olabilir. Artı, Chocolate Slim ile zayıflamak o kadar kolay ki, nasıl "eriyip bittiğinizi" anlamayacaksınız bile.

Orijinal Chocolate Slim ürününü sadece RESMİ tedarikçiye ait web sitesinden satın alabilirsiniz. İşte resmi tedarikçi web sitesinin linki İşte resmi tedarikçi web sitesinin linki

Etiketler Kilo Verme Sağlık

Volkan

SÜPERSİN Tuğçe! Hikayen diğer insanlar için güçlü bir motivasyon kaynağı! Bu arada, ben de bu web sitesinden sipariş ediyorum.

Can

Harika bir kadınsın! Dünyadaki diğer insanlar için iyi bir örnek ve umut kaynağısın. Belki ben de Chocolate Slim siparişi veririm.

Nilay

Evet, Chocolate Slim bana da yardımcı oldu! Artık benim de gurur duyacağım bir vücudum var!

Deniz

Bravo! Ben de Chocolate Slim siparişi vereceğim! Dünyayı değiştirmek istiyorsan, önce kendinden başlamalısın! Ben de aynen öyle yapacağım))

Ayfer

Tuğçe, harikasın! Ben de Chocolate Slim adlı bu üründen içip zayıfladım, ama senin kadar değil.

Cihan

Yaklaşık 2 aydır Chocolate Slim içiyorum. Elde ettiğim sonuç -35 kilo!!!

Merve15

Mükemmel bir ürün!

Cem

Ha! Eski eşinin nasıl sinirleneceğini düşünebiliyor musunuz! Bu kadar zayıflayacağı herhalde aklına gelmezdi!)))

Tolga

Hikaye gerçekten umut verici. Ben de Chocolate Slim adlı bu üründen alacağım!

Cansu 88

Ben de 2 aydır Chocolate Slim ile zayıflıyorum. Sonuç yaklaşık -30 kilo! Benzer bir hikaye okumak gerçekten ilginç. Benim zayıflamak için özel bir nedenim yoktu, ama 20 yaşımı biraz geçince aynaya baktım ve şişman bir KADIN gördüm!!! Erkek arkadaşımın ise sadece 60 kilo olması oldukça kötüydü! Birlikte nasıl göründüğümüzü bir düşünsenize... Ben Chocolate Slim'in faydalı olacağına inandım ve hemen kullanmaya başladım. Erkek arkadaşım da çok destek oldu. Birlikte Chocolate Slim siparişi verdik ve ilk hafta 5 zayıfladığımda gözlerimize inanamadık! Diyet yapıp yoğurtlu lapa gibi şeyler yiyerek kendime eziyet etmediğim için çok mutluyum. Chocolate Slim tek diyetim ve benim için gerisi yalan. Dolayısıyla, fazla kilolarından şikayetçi olan hiç kimse umutsuzluğa kapılmasın; çözümü var ve adı da Chocolate Slim Hikayen için teşekkürler Tuğçe!