Zhubla jsem a pomůžu vám také zhubnout

Ahoj! Omlouvám se, že jsem tu poslední dobou moc nebyla, jen jsem neměla dost času odpovědět na všechny vaše dotazy. Na druhou stranu se všechny týkají stejného problému - jak jednou provždy zhubnout. A jistě, aniž byste si poškodili zdraví! Takže jsem se rozhodla všechno popsat v tomto příspěvku a řeknu vám, jak jsem zhubla svých nenáviděných 26 kilo.

Tyto fotografie byly pořízeny přesně jeden měsíc od sebe - působivé, ne?

Nikdy jsem nebyla hubená, ale v poslední době se moje tělo vymklo kontrole a začalo být vyloženě hnusné - dvojitá brada mi končila na hrudníku jako kdybych byla krůta, špeky na bocích a na břiše přetékaly a celulitida se rozlezla všude, na břicho i na nohy a na ruce. Roztrhala jsem na hadry všechny svoje trička bez rukávů, jakmile jsem si toho všimla.
Před zrcadlem jsme is málem vyplakala oči, než jsem se dala zase dohromady. Byla jsem prostě hrozně tlustá! Začala jsem zkoušet všechno najednou, stejně jako pravděpodobně všechny ostatní blbky, jako jsem já. Začala jsem držet dietu a sportovat. Vstávala jsem za úsvitu, dala si syrové vejce (nikdy to nedělejte!) a vlekla se ven, sotva mě moje tlusté nohy unesly. Přestala jsem jíst smažená jídla, koupila si permanentku do posilovny, koupila si čaje na hubnutí, nacpala lednici jogurty. Stručně řečeno, kompletní sada, abych tak řekla. Myslíte si, že se mi to podařilo?

Právě naopak! Ještě víc jsem nabrala, 5 dalších kil se objevilo z ničeho během těch bídných sportovních týdnů. Celkem 89 kilo! S výškou o něco víc než než 160 cm! Později mi lékaři vysvětlili, že se moje tělo dostalo do stresu, dostalo strach a začalo intenzivně skladovat všechny "dodávky". Mé tělo se mě chystalo zničit. Zapomněla jsem chuť chleba, zapomněla jsem, co je maso, zapomněla jsem pocit, když zmrzlina taje v ústech. Jedla jsem pouze jablka a pila jen vodu, ale bezvýsledně.

Abych to zkrátila, během několika měsíců jsem vyzkoušela různé metody hubnutí, až nakonec jsem to vzdala úplně.

Stydím se o tom mluvit, ale jednoho dne jsem se rozhodla, že zemřu jako tlustá stará panna obklopená svými 7 kočkami. Tak jsem šel rovnou do MacDonalda, koupila si polovinu nabídku a zhltnla to všechno během půl hodiny. Pak jsem zvracela na záchodě a plakala. Stručně řečeno, nemohlo to být horší.

A pak se stal zázrak. Ne, ne na záchodě v MacDonaldu, stalo se to o několik týdnů později, ale stále je to zázrak. Viděla jsem na youtube blog jedné italky, která vyprávěla příběh, jak snila, jak se zbavit svého rodinného prokletí - tlustého zadku. A pomohl jí s tím Chocolate Slim.
Objednala jsem si to pro sebe, když jsem byla teprve v půlce jejího videa! Pak jsem hodně googlovala - jak se ukázalo, mnoho hollywoodských hvězd zeštíhlelo právě díky tomuto přípravku. Jistě, nevěřila jsem na zázračné proměny, protože jsem vyzkoušela téměř všechny existující diety a programy, a nic mi nikdy nepomohlo, takže jsem pochyboval, že by mi zrovna Chocolate Slim mohl pomoci.
No, neměla jsem pochybovat!

Balíček dorazil rychle, za méně než týden. Během této doby jsem si přečetla hromady názorů o ChocolateSlim a ujistila se, že to byla správná volba. Řídila jsem se podle návodu, a užívala ten zázrak dvakrát denně, vždy ráno a večer.

A teď, prosím, mi věnujte pozornost. A raději si sedněte.

Do 2 týdnů jsem zhubla o 13 kilo! To znamená, že jsem zhubla skoro kilo každý den, umíte si to představit?!

Miliony žen v Evropě a Spojených státech se zbavilo svých kil navíc díky Chocolate Slim. Podle výzkumu 96,7% dosahuje výborných výsledků - a zhubne 12-17 kg za 23 dní!

Jedinečná kombinace ingrediencí umožňuje snadný a rychlý proces hubnutí - a výsledky jsou působivé!

Obvod boků se mi zmenšil asi o 10 cm, a břicho byl prostě pryč - nemohla jsem uvěřit svým očím. Pleť, vlasy - to vše bylo lesklé a zdravé, pupínky na zádech a prsou zmizely už v samém počátku.
Začala jsem věřit, že se dokážu transformovat z tlusté ženy do opravdové princezny - váha a zrcadlo nelžou!
A pozor, celou tu dobu jsem nemusela dodržovat dietu, zhubnutí bylo dosaženo výhradně díky Chocolate Slim.

Třetí týden byl také výborný - mínus 6 kg.
Nejvíce překvapivé, že jsem ani nemusela nic dělat - prostě jsem pila Chocolate Slim v souladu s pokyny a snažila se pravidelně jíst. Dokonce i nejlínější člověk tohle dokáže.

Do 3 týdnů jsem zhubla 13 kilo. Bez úsilí, omezení výživy či nenáviděného cvičení. Moje ochablé břicho, celulitida na pažích a ohyzdný podbradek byly nadobro pryč. Skoro pláču štěstím,když tohle píšu))

Po absolvování úplné kúry - to je jeden měsíc - jsem shodila 26 kilo. Nikdo neví, jakých zázraků je lidské tělo schopné, pokud mu včas a správně pomůžete. Už mi není 20, což je věk, kdy kilogramy prostě přicházejí a odcházejí snadno.

Tisíce lidí stále nevěří, že teď vypadám takto:

Mimochodem, Chocolate Slim testovala dokonce Národní akademie věd v roce 2012. Výsledky byly bombastické, ale nikdy nebyly zveřejněny.

Proč? Protože pro farmaceutické společnosti, lékaři, odborníky na výživu a soukromé kliniky znamená SKUTEČNĚ FUNGUJÍCÍ výrobek ztrátu zisku! A hlavně výrobek, který je mimochodem také velmi levný...

Teď řeknu všem svým přátelům a spolupracovníkům o Chocolate Slim myslím, že by to měli vědět všichni. Je to tak hezké být štíhlá a energická, a chci, aby všichni kolem mě pochopili, jak moc štěstí to přináší. Když si objednáte, udělejte to pouze na oficiálních stránkách produktu.
Nehladovte, netrapte se v posilovně, buďte chytřejší, když teď víte, co dělat.

Stále sníte o štíhlé postavě? Je čas jednat! Zbavte se hnusného tuku ihned!

Odpovím na některé z nejčastějších otázek:

Zůstávají po rychlém hubnutí strie?
Ne, Chocolate Slim nezanechává žádné strie! Hubnutí, i když poměrně významné, je postupný proces, takže kůže má dostatek času na přizpůsobení se změnám a zůstane vypnutá.

Co se stane s kůží? Bude povislá?
Ne! Prostě se vrátí zpět do normálního stavu. Chocolate Slim spouští tvorbu kolagenu, který umožňuje kůži zůstat pružná a napjatá. Žádné stopy po striích, vráskách nebo celulitidě, věřte mi!

Jakou dietu bych měla držet?
Jsem proti všem dietám, netýrejte své tělo.

Je pravda, že nesmíte jíst po 6 hodině večer?
Je to mýtus! Měli byste jíst, kdykoli budete chtít, ne poslouchat tyhle nesmysly. Malé porce každých pár hodin - a vše bude v pořádku.

A mám pro vás dobrou zprávu! Kontaktovala jsem zástupce Chocolate Slim v České republice, a ti mi nabídli 50% slevu pro prvních 100 návštěvníků mého blogu, kteří si objednají!

OBJEDNAT TEĎ CHOCOLATE SLIM SE SLEVOU 50% >
Komentáře
Jana L.
Milá Pavlo, jsem velmi vděčná za radu! Hodně jsem o Chocolate Slim četla, ale bála jsem se, a nevěřila jsem tomu. Objednala jsem si teprve po přečtení vašeho příspěvku, už je to 3 týdny, co jsem dokončila celý zeštíhlující program. Zhubla jsem 39 kilo! Teď moje váha 46 kg, a jak mi bylo slíbeno, zůstane stabilní. Nemám strach o svou postavu a svou budoucnost. DĚKUJI!
Karolína R.
Snila jsem o zhubnutí už od doby, kdy jsem byla malá holka. Dozvěděla jsem se o Chocolate Slim před třemi měsíci, nebyla jsem si jistá, váhala jsem, ale moje máma to rozhodnutí podporovala. Řekla, že bych měla vždy vyzkoušet nové možnosti, a pak se rozhodnout, co je pro mě nejlepší. Kromě toho, Chocolate Slim není moc drahý, za splnění snu je to až směšně malá částka. Teď jsme štíhlé obě, já i moje maminka. Ona je dokonce úspěšnější v hubnutí než já, i když i moje výsledky jsou ohromující.
Renata Z.
Jsem tak šťastná, že jsem narazila na váš příspěvek! Určitě vyzkouším Chocolate Slim.
Romana T.
Zdravím, Pavlo! Vyzkoušela jsem Chocolate Slim a rád bych poděkovala za to, že jste zachránila mou rodinu a moje manželství) Můj manžel mě začal opět vnímat jako ženu, cítím důvěru sama v sebe. Život se pro mě stal mnohem jednodušší, děkuji!))
Alice B.
Drahá Pavlo, váš blog je úžasný, a vše, co na něm radíte, skutečně funguje. I já jsem vyzkoušela desítky diet a cvičebních programůy, ale výsledky byly vždy daleko od toho, co jsem očekávala. Vážím 85 kilo při výšce 163 cm. Objednal jsem si Chocolate Slim ihned, jakmile jsem dočetla váš příspěvek až do konce. Doufám, že mi pomůže shodit 35 kilo. Slibuji, že napíšu o mých výsledcích.
Tatiana R.
Zdravím Alice! Nejsem jediná, kdo zhubnul pomocí Chocolate Slim, několik mých kamarádek zhublo taky, takže si můžete být jistá výsledkem. Určitě napište o svých výsledcích, je pro mě velmi důležité znát názory jiných lidí. Upřímně doufám, že se vám to podaří, hodně štěstí!
Anna H.
Dostala jsem balíček včera. Jsem velmi nadšená, těším se na první výsledky.
Zuzana B.
Milá Pavlo! Děkuji mnohokrát! Zhubla jsem tak rychle, a co je nejdůležitější, bez úsilí. Je to opravdový dar z nebes, děkuji za všechno!
Jiřina D.
Vždycky jsem věděla, že moderní technologie neselže a řešení problému obezity bude brzy na světě)) Zítra jdu do restaurace s přítelem, poprvé po mnoha letech. Až donedávna jsem byla sama jako restaurace - hodně tuku a vůně smaženého masa)) Díky Chocolate Slim jsem zhubla 23 kilo za měsíc! Děkuji, Pavlo!
Pamela G.
Páni! Pavlo, takový působivý výsledek za pouhý měsíc???? Myslím, že si taky objednám! Včera jsem vylezla na váhu - je to špatné ((
Alexandra A.
Vyzkoušela jsem Chocolate Slim, a zhubla jsem 34,5 kg do 6 týdnů!!! Nikdy bych tomu nevěřila, kdyby se to nestalo mně. Je to prostě úžasné! Pavlo, prosím přijměte mé upřímné poděkování!
Jiřina D.
Alexandro, gratuluji, váš výsledek je velmi dobrý, všechny mé pochybnosti zmizely, když jsem se podívala na vaše fotografie!
Jarmila R.
Nakonec jsem si objednala Chocolate Slim. Děkuji, Pavlo! Jak jsem slíbial, budu sdílet své výsledky! Jeden měsíc - minus 32 kilo! Vítězství!
Kateřina
Páni, to je skutečně působivé. Jedna moje kamarádka zhubla díky Chocolate Slim - minus 19 kg za 1,5 měsíce. Její vlastní matka jí nemohla poznat!
Markéta G.
Děkuji, je dobré vědět, že vás někdo podporuje. Štíhlost, to je nový život, to je fakt. Já jsem zatím zhubla jenom 5 kg, ale moje váha neustále klesá - takže jsem šťastná.
Sofie P.
Moje tři kamarádky také zhubly díky Chocolate Slim nikdo je teď nemůže poznat, protože bývaly dost tlusté a kulaté a teď jsou z nich dlouhonohé štíhlé krásky. Objednala jsem si i pro sebe - už nechci být mezi nimi jediná ošklivka.
Helena
Pavlo, píšu o výsledcích. Minus 12 kg během prvního měsíce!!! Jsem tak šťastná, to si nedokážete představit!
Tatiana Rybakova
Dobrý den, Heleno, mám z vás radost, ale pokud si vzpomínám, chtěla jste shodit 30 kg - máte tedy před sebou ještě kus cesty! Hodně štěstí a pamatujte, že jsem vždy připravena vás podpořit!
Julie
Dobrý den, Pavlo! Přečetla jsem si váš příběh, a rozhodla se objednat Chocolate Slim také. Měla jsem po letech sraz se spolužáky ze střední školy, dlouho jsme se neviděli, a byla by to ostuda, protože za posledních 20 let jsem o sebe vůbec nedbala, styděla jsem se objevit před lidmi. Moje výška je 160 a vážila jsem 91 kg. Dokonce jsem už ani nemohla najít oblečení mojí velikosti v obchodech, snad abych se rovnou zabalila do prostěradla... Zhubla jsem na velikost 36 díky Chocolate Slim takže když jsem přišla na sraz, byla jsem královna třídy)) Více než 30 kg do 2 měsíců, je to tak úžasné, prostě nemám slov, abych vyjádřila všechny své pocity. Děkuji!
OBJEDNAT TEĎ CHOCOLATE SLIM SE SLEVOU 50% fr ro at bg cy de it gr es pl pt sk be ee lt lv nl ru tr>